555 66 369
E-P 8:00-21:00
E-post:

Moment PowerTape must 10m rull


€3.99
€0.40/tk
Päritoluriik:
Itaalia
Kaubamärk:
MOMENT
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Moment PowerTape teipi kasutatakse tihendamiseks, kinnitamiseks, kaitsmiseks ja parandamiseks. Teipi saab kasutada enamiku pindade puhul. Kolmekihilise tehnoloogia tõttu saab teipi käega lihtsalt rebida ja kasutada nii sise- kui välistingimustes. Omadused: • käega rebitav • tugev nake • veekindel • õhusurvekindel
KASUTUSJUHEND
1. Veenduge, et liimitavad pinnad oleksid puhtad ja kuivad ning sobituksid hästi kokku. 2. Kandke piisav kogus liimi ühtlaselt mõlemale pinnale, erilist tähelepanu pöörake servadele. Kasutage väikeste hammastega spaatlit või lühikeste harjastega pintslit. 3. Enne pindade ühendamist oodake, kuni lahustid aurustuvad. Toatemperatuuril peaks piisama 10–15 minutist. 4. Enne pindade ühendamist katsuge liimi käega. Kui see on kuiv, suruge mõlemad pinnad kokku. Võite ka veidi survet rakendada. 5. Veenduge, et liimitavad pinnad on korralikult koos, ja survestage pindu paari sekundi jooksul. 6. Lõplik nakketugevus saavutatakse 24 tunni möödumisel.
Säilitamistingimused
5-25°. Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.