555 66 369
E-P 8:00-21:00
E-post:

Närim.rõngas NUK 8-kujul. 2tk


€1.95
€0.98/tk
Päritoluriik:
Saksamaa
Tarnija kontaktid:
German Products Estonia OÜ
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Nuk närimisrõngad. Lastele alates 3. Elukuust. Masserivad õrnalt igemeid ja leevendavad valu hammaste lõikumise ajal. Bpa-vaba. Varieerub pehme ja kõva. Stimuleerib sülje eritumist, kaitseb kaariese tekke eest. Ergonoomiline – imiteerib laualuu kuju. Suur valik materjale, värve ja pindu, mis stimuleerivad meeli. Valmistatud kõrgekvaliteetsest plastikust.
KASUTUSJUHEND
Enne esmakordset kasutamist, võtta välja pakendist ja keeta toodet umbes 3 minutit või kasutada nuk steriliser vapo rapid. Närimisrõngaid ei tohi pesta nõudepesumasinas ning asetada mikrolaeneahju (materjali kahjustamise oht).
Tootja kontaktid
MAPA GmbH, Saksamaa
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.