555 66 369
E-P 8:00-21:00
E-post:

Närimisrõngad NUK klassik. ja külm,1komp


€5.09
€5.09/tk
Päritoluriik:
Saksamaa
Tarnija kontaktid:
German Products Estonia OÜ
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Nuk närimisrõngad klassikaline ja külm. Klassikaline rõngas - jäigem materjal tagab intensiivsema massaazi igemetele. Külm rõngas - pehme materjal ja selle jahutav toime annab leevendust hammaste lõikumise perioodil. Stimuleerivad närimisel sülje eritumist, aidates ära hoida kaariese teket.
KASUTUSJUHEND
Enne esmakordset kasutamist, võtta välja pakendist ja keeta toodet umbes 3 minutit või kasutada nuk steriliser vapo rapid. Närimisrõngaid ei tohi pesta nõudepesumasinas ning asetada mikrolaeneahju (materjali kahjustamise oht).
Tootja kontaktid
MAPA GmbH, Saksamaa
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.