Niisk.beebisalvr.PAMPERS Sensit.4x52tk

Niisk.beebisalvr.PAMPERS Sensit.4x52tk

€8.15
€0.04/tk
Kirjeldus
"Sinu beebi tundlik nahk on väga õrn ja väärib õrna puhastamist, alustades mähkmete vahetamisest. Pampers Sensitive niisked salvrätid pakuvad nüüd veelgi pehmemat ja paremat puhastust (võrreldes asendatud tootega), et hoolitseda tänu pehmemale ja paksemale kangale beebi tundliku naha eest kõige hellemal viisil. Pissis ja kakas sisalduvad ensüümid muudavad naha pH-d, suurendades ärrituse ja lööbe riski. Kõik Pampersi salvrätid sisaldavad ainulaadset koostisosa, mis kaitseb naha looduslikku pH-d paremini kui puuvill ja vesi, nii et ka kõige õrn nahk on puhas ja kaitstud nahaärrituste eest. Pampers Sensitive niisked salvrätid on dermatoloogiliselt testitud ja Skin Health Alliance'i dermatoloogide poolt heaks kiidetud. Kuna Pampers Sensitive on loodud vastsündinute õrna nahka silmas pidades, ei sisalda need alkoholi, parfüüme, värvaineid. "
Lisainfo
Hoiatused! Lämbumisohu vältimiseks hoidke plastkotti beebide ja laste käeulatusest väljas. Ärge jätke seda hälli, voodisse, lapsevankrisse ega mängukohta.
Kasutusjuhend
Kasutada ainult selleks ettenähtud otstarbeks, täpsem kasutamisjuhend asub toote pakendil.
Säilitamistingimused
5-25°. Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

Muu info

Päritoluriik:
Saksamaa
Kaubamärk:
PAMPERS
Tarnija kontaktid:
Sanitex OÜ
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.