555 66 369
E-P 8:00-21:00
E-post:

Nõud.masin.kaps.FAIRY Platinum Lemon37tk


€12.99
€0.35/tk
Päritoluriik:
Belgia
Kaubamärk:
Fairy
Tarnija kontaktid:
Sanitex OÜ
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Fairy All-in-One nõudepesumasina kapslid muudavad nii nõud kui nõudepesumasina säravpuhtaks. *Tagab suurepärase puhtuse nõudele *Lahustab rasvad. *Eemaldab rasva nõudepesumasinas *Eemaldab tõhusalt plekid *Annab nõudele kirka läike *Puhastab ka madalal temperatuuril *Lahustub vees kiiresti *Ei vaja pakendi eemaldamist *Õrn klaasi vastu *Õrn hõbeda vastu *Kaitseb katlakivi tekke eest *Sisaldab soolatoimet *Sisaldab loputusvahendit Disainitud ja testitud kõikide juhtivate nõudepesumasina markidega kasutamiseks.
LISAINFO
Hoiatused! Hoida lastele kättesaamatus kohas . Silmade kahjustamise tõsine oht. Vältida silma sattumist. Silma sattumisel loputada kohe rohke veega ja pöörduda arsti poole. Kanda silmade/näo kaitset.Kemikaali allaneelamise korral pöörduda viivitamatult arsti poole ja näidata talle kemikaali pakendit või etiketti. Allaneelamisel juua vett ja mitte esile kutsuda oksendamist. Sisaldab proteaasi. Võib põhjustada allergilist reaktsiooni.
Koostisosad
>30% fosfaadid, 5-15% mitteioonsed pindaktiivsed ained, hapnikupõhised pleegitusained, polükarboksülaadid, <5%fosfonaadid; ensüümid, lõhnaained, Citronellol, Limonene, Linalool.
KASUTUSJUHEND
Lisa kapsel dosaatori sahtlisse ja sulge see kohe. Kapslit ei tohi avada ega torgata. Sulge kapslite pakend pärast iga kasutuskorda. Käsitseda ainult kuivade kätega. Parima tulemuse saavutamiseks kausta puhastusaine sahtlit nõudepseumasinas. Kui kapsel ei mahu sahtlisse, aseta see söögiriistade korvi kohale ning vali eelpesuta programm.
Tootja kontaktid
Procter&Gamble

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.