555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Nõud.masin.kaps.FAIRY Platinum Plus 30tk


€12.99
€8.99
€0.30/tk
Kampaania kehtib kuni 2020-06-01 või kuni kaupa jätkub.
Päritoluriik:
Belgia
Kaubamärk:
Fairy
Tarnija kontaktid:
Sanitex OÜ
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Proovige puhastustoodet Fairy Platinum Plus, mille kasutamise järel näevad nõud välja nagu uued. Fairy nõudepesutabletid mitte ainult kangekaelsete toidujäätmete eemaldamiseks. Need aitavad nõudelt eemaldada aja jooksul tekkinud tuhmi tooni, et taastada nende esialgne sära. Fairy Platinum Plus mitmekambrilised kolme vedelikuga nõudepesukapslid lahustuvad ka madalamatel temperatuuridel. Neid saab kasutada lühikeste tsüklitena ning need on varustatud integreeritud loputuse, soolafunktsiooni ning klaasi- ja hõbedakaitsega. Fairyi parim puhastusjõudlus kangekaelsete toidujäätmete eemaldamiseks, mille järel jäävad nõud säravpuhtaks ja näevad välja nagu uued. Lagundab isegi kangekaelsed toidujäägid ja raskestieemaldatava rasva. Eemaldab isegi aja jooksul tekkinud tuhmi tooni, et hõlbustada nõude esialgse sära taastamist. Mitmekambriline 3 vedelikku sisaldav kapsel lahustub kiiresti ka madalamatel temperatuuridel. Sobib ka lühikesteks tsükliteks. Integreeritud loputus ja soolafunktsioon, hõbeda- ja klaasikaitse.
LISAINFO
Hoiatus: Põhjustab tugevat silmade ärritust. Mürgine veeorganismidele, pikaajaline toime. Hoida lastele kättesaamatus kohas.
Koostisosad
5-15% Mitteioonsed Pindaktiivsed Ained, Hapnikupõhised Pleegitusained, <5% Fosfonaadid, Polükarboksülaadid, Ensüümid, Lõhnaained, Citronellol, Limonene, Linalool
Tootja kontaktid
Procter&Gamble
Säilitamistingimused
5-25°. Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.