555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Nõud.pesum.geel MAYERI All in One 750ml


€8.49
€11.32/l
Päritoluriik:
Poola
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Nõudepesumasina geel all-in-one sisaldab pesuvahendit, loputusvahendit ja soola. Lahustub vees kergesti ning ei jäta nõudele pesuainete jääke, Tagab põhjaliku pesu, aitab ära hoida klaasnõude tuhmumise. On turvaline nii tarbijale kui keskkonnale.Tootele on omistatud EU ökomärgis ja põhjamaade Luigemärk
LISAINFO
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Nahale sattumise korral: pesta rohke veega. Silma sattumise korral: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord.
Koostisosad
15-30% kompleksimoodustaja MGDA, <5% mitteioonseid pindaktiivseid aineid, polükarboksülaadid, proteaas, amülaas
KASUTUSJUHEND
Valage vahendit nõudepesumasina tavapesuks ette nähtud doseerimissahtlisse. Kergelt määrdunud nõud - 20ml, keskmiselt määrdunud-25ml, tugevalt määrdunud 30ml, Väga kareda vee puhul suurendage doseeringut.
Tootja kontaktid
Mayeri Industries AS, Tehase Tabivere alevik, Tartu vald Tartumaa 49127

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.