555 66 369
E-P 8:00-21:00
E-post:

Nõudep.mas. puh.vah. FINISH Hyg.250ml


€6.19
€4.79
€19.16/l
Kampaania kehtib kuni 2020-08-03 või kuni kaupa jätkub.
Päritoluriik:
Poola
Netokogus (g/ml):
250
Kaubamärk:
Finish
Tarnija kontaktid:
Sales-Star AS
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
5 tõhusa toimeainega nõudepesumasina puhastaja aitab hooldada masinat ja samas võitleb rasva ning katlakiviga masinas, pihustitorudes, pumbas, äravoolutorus ja filtris.
LISAINFO
Hoiatus. Põhjustab tugevat silmade ärritust. Sisaldab subtilisiini. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni. Hoida lastele kättesaamatus kohas. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett.
Koostisosad
Sisaldab 5-15% mitteioonseid pindaktiivseid aineid, lõhnaained
KASUTUSJUHEND
Kasutage igakuiselt 1) kasutage nõudepesumasina puhastusvahendit, kui masin on tühi. 2) Eemaldage korgilt ainult kleeps, ärge eemaldage korki. 3) Asetage pudel alumise resti peale põhjaga ülespoole, nagu te asetaksite taldriku, hoides korgi suletuna. 4) Pange nõudepesumasin tühjana tööle vähemalt 65 °c programmiga. Sobib kõikidele nõudepesumasinatele. Ärge lisage nõudepesuvahendit!
Tootja kontaktid
Reckitt Benckiser Austria GmbH, 2831 Warth 15
Säilitamistingimused
5-25°. Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.