555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Nõudep.mas. puh.vah. FINISH Hyg.250ml


€6.19
€4.99
€19.96/l
Kampaania kehtib kuni 2019-12-02 või kuni kaupa jätkub.
Päritoluriik:
Poola
Netokogus (g/ml):
250
Tarnija kontaktid:
Sales-Star AS
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Nõudepesumasina puhastusvahend
LISAINFO
5 tõhusa toimeainega nõudepesumasina puhastaja aitab hooldada masinat ja samas võitleb rasva ning katlakiviga masinas, pihustitorudes, pumbas, äravoolutorus ja filtris.
Koostisosad
Sisaldab 5-15% mitteioonseid pindaktiivseid aineid, lõhnaained
TOIDULISANDID
E415
KASUTUSJUHEND
Kasutage igakuiselt 1) kasutage nõudepesumasina puhastusvahendit, kui masin on tühi. 2) Eemaldage korgilt ainult kleeps, ärge eemaldage korki. 3) Asetage pudel alumise resti peale põhjaga ülespoole, nagu te asetaksite taldriku, hoides korgi suletuna. 4) Pange nõudepesumasin tühjana tööle vähemalt 65 °c programmiga. Sobib kõikidele nõudepesumasinatele. Ärge lisage nõudepesuvahendit!
Tootja kontaktid
Reckitt Benckiser
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.