Nõudep.mas.tab.7th GENERATION Clear 24tk


€6.49
€0.27/tk
Päritoluriik:
Taani
Kaubamärk:
Seventh Generation
Tarnija kontaktid:
Unilever Eesti AS Sõpruse pst 145, corpus A, 3rd floor, 13417, Tallinn, Estonia
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Seventh Generation Free & Clear kõik-ühes (All-in-One) biolagunevad nõudepesumasina tabletid. EL-i ökomärgisega Free & Clear nõudepesumasina tabletid on 85% taimset ja mineraalset päritolu (Powered by Plants and Minerals), lõhnad on saadud 100% eeterlikest õlidest ning botaanilistest ekstraktidest. Lisatud ei ole värvaineid, sünteetilisi lõhnaineid ega klooripõhiseid valgendajaid.
Koostisosad
5%-15% hapnikupõhine valgendaja, <5% mitteioonsed pindaktiivsed ained, ensüümid.
KASUTUSJUHEND
See ökomärgisega pesuvahend toimib hästi juba madalatel temperatuuridel (45°C). Valige madala temperatuuriga pesutsükkel, laadige nõudepesumasin täis ning ärge ületage soovitatavat pesuvahendi kogust. See aitab vähendada nii energia kui vee tarbimist ning ka veesaastet. Doseerimine: 1 tablett pesukorra kohta. Kareda vee puhul soovitame lisaks kasutada ka soola ja loputusvahendit.
Tootja kontaktid
Unilever Polska SP Z O.O.
Säilitamistingimused
5-25°. Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.

Eesti

  • English
  • Русский