Nõudep.tabl.BIOMIO öko eukal.õliga 30tk

Nõudep.tabl.BIOMIO öko eukal.õliga 30tk

€10.99
€0.37/tk
Kirjeldus
BioMio - pakub kodule tõhusaid ja ökoloogilisi puhastusvahendeid. BioMio tooted on loodud armastusega ja täidavad teie puhastamise ootusi ohutult ja keskkonnasõbralikult. BioMios kasutatav puuvillakstrakt toimib õrnalt tundliku nahaga kätele. * Järgi ettevaatusabinõusid ja soovitusi kasutamiseks. Efektiivselt, delikaatselt ja hoolikalt eemaldab kõige püsivama mustuse isegi madalatel temperatuuridel Loputus annab klaasile ja roostevabale terasele sära Töötab õrnalt klaasil Pehmendab vett, takistades katlakivi moodustumist, muutes masina usaldusväärsemaks ja vastupidavamaks Neutraliseerib lõhnad, kiiresti lahustuv - sobib lühikesteks tsükliteks ** Ohutu planeedile ** Vähemalt ühe tunni kestvate tsüklite jaoks PUHASTUS ON RÕÕM. LOODUSLIK.
Lisainfo
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kaitsa kuumuse ja otsese päikesevalguse eest. Hoida eemal toiduainetest. Suurenenud tundlikkuse ja nahakahjustuste korral vältida pikaajalist kokkupuudet mis tahes pesuvahendiga. Hoiatus! Võib põhjustada allergilist nahareaktsiooni. Põhjustab tõsist silmade ärritust. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. Pärast kasutamist pesta hoolikalt käed. Nahaärrituse või lööbe korral: pöörduda arsti poole.
Kasutusjuhend
Soovitused kasutamiseks: loputage tugevalt määrdunud esemeid. Asetage üks tablett dosaatorisse. Valige sobiv nõudepesumasina režiim ja pange töötama. Sobib kõikidele pesutemperatuuridele (50–70 ° С). Lisage soola masinasse kareda veega aladel. ETTEVAATUST! Iga tablett on vees lahustuvas pakendis, mistõttu ei ole vaja pakendit eemaldada. Teatud esemed ei sobi automaatsete nõudepesumasinate puhastamiseks. See hõlmab pliikristalli; kaunistatud klaasnõud; käsitsi valmistatud antiikesemed ja luukäepidemed; puu; Mõned plastmaterjalid ei talu temperatuuri üle 70 ° C; alumiiniumist nõud ja kuld- või muudest väärismetallidest valmistatud kaunistustega tooted.
Säilitamistingimused
Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

Muu info

Päritoluriik:
Taani
Kaubamärk:
BIOMIO
Tarnija kontaktid:
Kodu Paber AS
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.