555 66 369
E-P 8:00-21:00
E-post:

Nõudepes.tabl.FINISH Quantum Lemon 45tk


€16.99
€0.38/tk
Päritoluriik:
Poola
Kaubamärk:
Finish
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
FINISH QUANTUM MAX Lemon Sprkle nõudepesumasina kapslid. Meie parim puhtus ja sära võrreldes Finish All in 1 Max tablettidega. Finish on üleilmselt enim soovitatud nõudepesuvahend Finish´it soovitavate nõudepesumasinatootjate globaalse turuosa järgi.
LISAINFO
Hoiatus. Põhjustab tugevat silmade ärritust. Sisaldab subtilisiini. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni. Hoida lastele kättesaamatus kohas. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett.
Koostisosad
5-15% hapnikupõhised pleegitusained, polükarboksülaadid. <5% fosfonaadid, mitteioonsed pindaktiivsed ained, ensüümid (subtilisiin, amülaas), lõhnaained.
KASUTUSJUHEND
KASUTAMINE: võtke tablett ümbrisest välja ja parima tulemuse saavutamiseks asetage pesuvahendi sahtlisse. Kui tablett ei mahu sahtlisse, konsulteerige nõudepesumasina tootjaga või uurige kasutusjuhendit. Lühikeste pesutsüklite puhul tuleb Finish All in1 tablett asetada nõudepesumasina põhjal asuva filtri kõrvale.Tableti soolafunktsioon on tõhus pehme/keskmise ja kareda vee kuni 26°e (21°dH) korral. Kui teie vesi on väga kare, kasutage Finish soola. Parima tulemuse saavutamiseks kasutage programme 50/55/auto. Sobib kasutamiseks septikutega. Parimakuivatustulemuse saavutamiseks on soovitatav kasutada Finish loputusvahendit.
Tootja kontaktid
Reckitt Benckiser Austria GmbH, 2831 Warth 15
Säilitamistingimused
5-25°. Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.