Nõudepesugeel FINISH All in1 Lemon 900ml

Nõudepesugeel FINISH All in1 Lemon 900ml

€14.99
€7.99
€8.88/l
Kampaania kehtib kuni 2022-08-29 või kuni kaupa jätkub.
Kirjeldus
Finish All in 1 Max Power Gel Lemoni kiiresti lahustuv koostis annab teile hämmastava sära ja puhtuse isegi lühikeste pesutsüklite korral. Finish All in 1 Max Power Gel Lemoni uus sidrunilõhnaline rasva lahustav koostis eemaldab hämmastavate tulemuste saavutamiseks tugevad rasvajäägid. Eemaldab tugevad plekid. Eemaldab kleepunud jäägid (eeltöötlev toime). Aktiivsete ensüümidega hügieeniliseks puhastuseks. Minimeerib plekkide teket. Hoiab ära klaasikorrosiooni. Tagab pikaajalise sära.
Lisainfo
Sisaldab subtilisiini. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett.
Kasutusjuhend
Kasutamisjuhised: avage pudel ja valage geel nõudepesumasinas olevasse jaoturisse. Sulgege jaotur ja valige oma pesuprogramm. ANNUSTAMISSOOVITUS: kergelt määrdunud nõud 20 ml tavaliselt määrdunud nõud 25 ml tugevalt määrdunud nõud 30 ml"
Säilitamistingimused
Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

Muu info

Päritoluriik:
Poola
Netokogus (g/ml):
900
Kaubamärk:
FINISH
Tarnija kontaktid:
Eugesta Eesti AS
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.