555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Nõudepesumas.õhuvärsk. FINISH Citrus1tk


€3.79
€2.99
€2.99/tk
Kampaania kehtib kuni 2019-10-28 või kuni kaupa jätkub.
Päritoluriik:
Ungari
Kaubamärk:
Finish
Tarnija kontaktid:
Sales-Star AS
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Nõudepesumasina õhuvärskendaja
LISAINFO
Värskendab Teie nõudepesumasinat jaheda ja puhta sidruni ning laimi lõhnaga. Pesuaine spetsiaalsed kahekordsed pesad töötavad koos, nii et iga kord, kui avate masina, tunnete värskendavat sidruni ja laimi lõhna. Selle 5 tõhusat toimet tagavad halva õhu neutraliseerimise, värskuse, non-stop toimimise, pikaaegse lõhna ja lihtsa kinnituse. Kestab kuni 60pesukorda.
Koostisosad
Sisaldab rose ketone, nopyl acetate, eucalyptol, 2-methylundecanal, nerol, rhuboflor. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni.
TOIDULISANDID
E415
KASUTUSJUHEND
Kinnitage finish värskendi sõrestiku külge või riputage sõrestiku ülemisele äärele nii, et see ei blokeeriks pihusteid. Kui vedelik on värskendi seest kadunud (ligikaudu 60 pesu), asendage kogu seade uuega.
Tootja kontaktid
Reckitt Benckiser
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.