555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Nõudepesumas. puhas. tab. FINISH 3*17g


€6.59
€4.59
€1.53/tk
Kampaania kehtib kuni 2019-07-29
Päritoluriik:
Poola
Netokogus (g/ml):
51
Tarnija kontaktid:
Sales-Star AS
Tarnija:
maxima

LISAINFO
100% rasvaeemaldus, et puhastada rasv ja mustus Teie pesumasinast, samal ajal kui masin peseb Teie nõusid. Et nõudepesumasin puhastaks paremini, kasutage Finish´i lisandeid koos Finish´i multifunktsionaalsete pesuainetega.
Koostisosad
5-15% polükarboksülaadid, alla 5% mitteioonsed pindaktiivsed ained, ensüümid (subtilisiin), lõhnaained. Koostisosade teave: www.Rbeuroinfo.Com
KASUTUSJUHEND
Täitke oma nõudepesumasin ja asetage pesuaine tablett masinasse. Asetage finish nõudepesumasina puhasti ükskõik kuhu nõudepesumasinasse. Peske nõusid nagu tavaliselt. Kasutage 1 kord kuus.
Tootja kontaktid
Reckitt Benckiser
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib veidi erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.