555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Nõudepesumasina sool FINISH 4kg


€6.39
€1.60/kg
Päritoluriik:
Euroopa Liit
Netokogus (g/ml):
4000
Tarnija kontaktid:
Sales-Star AS
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Nõudepesumasina sool
LISAINFO
Katlakivi sete võib kiirelt vähendada Teie nõudepesumasina tõhusust. Finish''i soolal on 5 tõhusat mõju ja see on spetsiaalselt nõudepesumasina jaoks granuleeritud. Soola puhtus tagab, et nõudepesumasina katlakivi vastane seade kaitseb tõhusalt kivisette eest. Lisaks aitab sool kaitsta nõudelele ja klaasidele kogunevate vee- ning muude plekkide eest. Tähtis - muud soolad võivad sisaldada selliseid saasteaineid nagu rauda või karbonaate, mis kahjustavad masina katlakivi vastast seadet.
Koostisosad
Naatriumkloriid
TOIDULISANDID
E415
KASUTUSJUHEND
Täitke paak soolaga vastavalt pesumasina tootja juhistele. Parima tulemuse saamiseks kontrollige soola taset regulaarselt ja hoidke paak finish soola alati täis. See on eriti soovitatav, kui te elate piirkonnas, kus on kare vesi.
Tootja kontaktid
Reckitt Benckiser
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.