Nõudepesuvah. 7th GENERATION Clear 500ml

Nõudepesuvah. 7th GENERATION Clear 500ml

€2.89
€5.78/l
Kirjeldus
Seventh Generation Free & Clear nõudepesuvahend on mõeldud tundlikule nahale. EL-i ökomärgisega Free & Clear nõudepesuvahend on 91% taimset päritolu (Powered by Plants), lõhnad on saadud 100% eeterlikest õlidest ning botaanilistest ekstraktidest. Lisatud ei ole värvaineid, sünteetilisi lõhnaineid ega kunstlikke valgendajaid. Toote pakend on toodetud 99% ulatuses pärast tarbimist ringlusesse võetud materjalidest ja 100% ümbertöödeldavatest pudelitest.
Koostisosad
5%-15% anioonsed pindaktiivsed ained, <5% amfoteersed pindaktiivsed ained, mitteioonsed pindaktiivsed ained, fenoksüetanool, kaaliumsorbaat.
Kasutusjuhend
Pigistage nõudepesuvahendit kraanikaussi või otse švammile. Peske nõud ja loputage hoolikalt. Doseerimine 5 l vee kohta: kergelt määrdunud nõud: 2,5 ml (1/2 teelusikatäit). Keskmiselt määrdunud nõud: 5 ml (1 teelusikatäis). Kasutage külma vett, soovitatud doseerimiskogust ja kastke nõud vette, ärge pigem peske nõusid jooksva vee all, et vähendada energia ja vee tarbimist ning minimeerida mõju keskkonnale.
Tootja kontaktid
Unilever Polska SP Z O.O.
Säilitamistingimused
Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

Muu info

Päritoluriik:
Šveits
Netokogus (g/ml):
500
Kaubamärk:
SEVENTH GENERATION
Tarnija kontaktid:
Unilever Eesti AS Sõpruse pst 145, corpus A, 3rd floor, 13417, Tallinn, Estonia
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.