Nõudepesuvah.BIOMIO öko mandariin 450ml

€2.65
€5.89/l
Kirjeldus
Ökoloogiline nõudepesuvahend BIO-CARE. Sobib puu- ja köögiviljade pesemiseks. Tõhustatud puuvillaekstrakti ja hõbedaioonidega. Kontsentraat. Mandariini eeterliku õliga. Ideaalne lapse nõude pesemiseks. Ideaalne puu- ja köögiviljade pesemiseks.Väikese kuluga. Aitab säästa planeeti. EI SISALDA: fosfaate, agressiivseid pindaktiivseid aineid, naatriumlaureetsulfaati (SLES), polüetüleenglükooli (PEG), kloori, naftatooteid, sünteetilisi värvi- ja lõhnaaineid.
Lisainfo
Kasutada ainult ettenähtud viisil. Pärast kasutamist pesta hoolikalt käed, et vältida juhuslikku allaneelamist, mis võib kahjustada tervist. Silma sattumise korral loputada viivitamata veega. Allaneelamise korral pöörduda arsti poole ja võtta kaasa toote pakend. Toode sisaldab eeterlikku õli. Individuaalse talumatuse korral piirata kasutamist või kasutada kummikindaid. Sisaldab kokamidopropüülbetaiini. Võib põhjustada allergilist nahareaktsiooni. Sisaldab hariliku mandariinipuu (Citrus Reticulata) õli. Võib põhjustada allergilist nahareaktsiooni. Sisaldab limoneeni. Võib põhjustada allergilist nahareaktsiooni.
Kasutusjuhend
Kasutussoovitus: kanda mõned tilgad toodet niiskele švammile. Pesta nõud, puu- või köögiviljad ja loputada rohke veega.
Tootja kontaktid
AO MEZOPLAST Venemaa
Säilitamistingimused
Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

Muu info

Päritoluriik:
Venemaa
Netokogus (g/ml):
450
Kaubamärk:
BIOMIO
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.

Eesti

  • English
  • Русский