555 66 369
E-P 8:00-21:00
E-post:

Nõudepesuvah.FAIRY Extra Hygiene 650ml


€2.49
€3.83/l
Päritoluriik:
Tšehhi
Netokogus (g/ml):
650
Kaubamärk:
Fairy
Tarnija kontaktid:
Sanitex OÜ
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Head uudised sinu ja sinu svammi jaoks. Halvad uudised pisikute jaoks. Nõudepesuvahend Fairy Extra Hygiene teeb sinu nõud säravpuhtaks, lisaks kaitseb hügieeniline toime svammi kuni 24 tundi bakterite paljunemise vastu. Sinu taldrikud on säravad ja plekitud, sinu svamm puhas, värske lõhnaga ja kaitstud.
LISAINFO
Põhjustab tugevat silmade ärritust. Ohtlik veeorganismidele, pikaajaline toime. Hoida lastele kättesaamatus kohas. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. Sisu/pakend kõrvaldada vastavalt kohalikule seadusandlusele.
KASUTUSJUHEND
Fairy Extra hygiene nõudepesuvedelik on nii kontsentreeritud, et peate kasutama vaid ühte tilka.
Tootja kontaktid
Procter&Gamble

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.