555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Nõudepesuvah.FINISH Lemon 2,5 kg


€9.99
€4.00/kg
Päritoluriik:
Saksamaa
Netokogus (g/ml):
2500
Tarnija kontaktid:
Sales-Star AS
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Nõudepesumasina pulber
LISAINFO
Finish Classic Powder pani kaua aega tagasi paika nõudepesuvahendi pesuvahendite standardi ja sellest ajast on vähe muutunud. Siin mainitava vormeli põhimõte on lihtne, ''Kui töötab, siis ärge muutke midagi''.Pulber pesuvahend puhastab põhjalikult isegi raskeimad, tee, kohvi ja rasvaplekid ning loputab välja, jätmata mingeid jääke
Koostisosad
Alla 5% hapnikupõhised pleegitusained, mitteioonsed pindaktiivsed aineid, polükarboksülaadid, fosfonaadid, ensüümid (proteaas, amülaas), lõhnaained.
TOIDULISANDID
E415
KASUTUSJUHEND
Eemaldage toidujäägid. Täitke pesuvahendi sahtel jooneni vastavalt tootja juhistele. Väga mustade nõude korral kasutage rohkem pulbrit. Väiksema nõude hulga korral kasutage vähem. Kasutage soola ja loputusvahendit. Tähelepanu! Pange pulbriline pesuvahend doseerimissahtlisse - mitte soolamahutisse.
Tootja kontaktid
Reckitt Benckiser
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.