555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Nõudepesuvah.FINISH Lemon 2,5 kg


€9.99
€4.00/kg
Päritoluriik:
Saksamaa
Netokogus (g/ml):
2500
Tarnija kontaktid:
Sales-Star AS
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Finish Classic Powder pani kaua aega tagasi paika nõudepesuvahendi pesuvahendite standardi ja sellest ajast on vähe muutunud. Siin mainitava vormeli põhimõte on lihtne, ''Kui töötab, siis ärge muutke midagi''.Pulber pesuvahend puhastab põhjalikult isegi raskeimad, tee, kohvi ja rasvaplekid ning loputab välja, jätmata mingeid jääke
LISAINFO
Hoiatus. Põhjustab tugevat silmade ärritust. Sisaldab subtilisiini. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni. Hoida lastele kättesaamatus kohas. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett.
Koostisosad
Alla 5% hapnikupõhised pleegitusained, mitteioonsed pindaktiivsed aineid, polükarboksülaadid, fosfonaadid, ensüümid (proteaas, amülaas), lõhnaained.
TOIDULISANDID
E415
KASUTUSJUHEND
Eemaldage toidujäägid. Täitke pesuvahendi sahtel jooneni vastavalt tootja juhistele. Väga mustade nõude korral kasutage rohkem pulbrit. Väiksema nõude hulga korral kasutage vähem. Kasutage soola ja loputusvahendit. Tähelepanu! Pange pulbriline pesuvahend doseerimissahtlisse - mitte soolamahutisse.
Tootja kontaktid
Reckitt Benckiser Austria GmbH, 2831 Warth 15
Säilitamistingimused
5-25°. Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.