555 66 369
E-P 8:00-21:00
E-post:

Nõudepesuvahend FAIRY Pure&Clean 650ml


€2.99
€4.60/l
Päritoluriik:
Tšehhi
Netokogus (g/ml):
650
Kaubamärk:
Fairy
Tarnija kontaktid:
Sanitex OÜ
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Fairy Pure & Clean nõudepesuvedelik pakub teie nõudele originaalset Fairy puhastusjõudu, sisaldamata lõhnaaineid ega värvaineid.
LISAINFO
Põhjustab tugevat silmade ärritust. Ohtlik veeorganismidele, pikaajaline toime. Hoida lastele kättesaamatus kohas. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. Sisu/pakend kõrvaldada vastavalt kohalikule seadusandlusele.
KASUTUSJUHEND
Fairy Pure & Clean nõudepesuvedelik on nii kontsentreeritud, et peate kasutama vaid ühte tilka.
Tootja kontaktid
Procter&Gamble

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.