Nõudepesuvahend FAIRY vaht 350ml

Nõudepesuvahend FAIRY vaht 350ml

€5.75
€16.43/l
Kirjeldus
Fairy nõudepesuvahend käsitsi pesuks pumbaga pudelis, mis eemaldab rasva hetkega. Kiire ja mugav kohene vaht, millel on kaks korda kauem kestev rasvaeemalduse jõud.
Lisainfo
Põhjustab tugevat silmade ärritust. Kahjulik veeorganismidele, pikaajaline toime. Hoida lastele kättesaamatus kohas. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Sisu/mahuti kõrvaldada vastavasse kohaliku jäätmete käitlussüsteemi.
Koostisosad
15-30 % anioonsed pindaktiivsed ained; 5-15 % mitteioonsed pindaktiivsed ained; lõhnaained, Hexyl cinnamal, Limonene.
Kasutusjuhend
Kasutusjuhend: 1. Keerake pumba otsa. 2. Doseerige sobilik kogus pesukäsnale.
Säilitamistingimused
Säilitada kuivas ja jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

Muu info

Päritoluriik:
Holland
Netokogus (g/ml):
350
Kaubamärk:
FAIRY
Tarnija kontaktid:
Sanitex OÜ
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.