555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Nõudepesuvahend HELPER LEMON 0,5L


€0.85
€1.70/l
Päritoluriik:
Poola
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Nõudepesuvahend (sidrunilõhnaline). Nõudepesuvahend eemaldab rasva ja igasuguse mustuse, jättes nõud säravaks, puhtaks ja
LISAINFO
Põhjustab tugevat silmade ärritust. Kanda kaitseprille/kaitsemaski. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Hoida lastele kättesaamatus kohas.
KASUTUSJUHEND
1 supilusikatäis vedelikku 5 l kuuma vee kohta. Loputage pestud nõud hoolikalt veega ja jätke kuivama.
Tootja kontaktid
Toodetud Maxima LT UAB tellimusel.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.