555 66 369
E-P 8:00-21:00
E-post:

Õhuvärs.AIR WICK Mint&Berry 30ml


€6.49
€3.99
€133.00/l
Kampaania kehtib kuni 2020-10-05 või kuni kaupa jätkub.
Päritoluriik:
Ungari
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
AirWick Reed Diffuser Lush Hideaway. Mitmekihiline aroomibukett. Air Wicki roost aroomihajuti kasutab imeliste aroomide delikaatseks hajutamiseks looduslikke rotangpalmi varsi.
LISAINFO
Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Hoida lastele ja lemmikloomadele kättesaamatus kohas. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. ALLANEELAMISE KORRAL: halva enesetunde korral võtta ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSE või arstiga. NAHALE SATTUMISE KORRAL: pesta rohke vee ja seebiga. Sisu/mahuti kõrvaldada vastavalt kohalikele ja riiklikele määrustele.
Koostisosad
Coumarin, alpha-iso-Methylionone, Kaneelaldehüüdi Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni. Lõhnade suhtes ülitundlikud inimesed peavad olema selle toote kasutamisel ettevaatlikud. Ōhuvärskendid ei asenda häid hügieeniharjumusi.
KASUTUSJUHEND
Enne kasutamist lugege hoolikalt ohutusteavet. 1. Keerake kork lahti ja eemaldage see. 2. Kandes kindaid, suruge sõrmega välja tihendusseib korgi otsal. 3. Keerake kork pudelile tagasi. 4. Sisestage rotanpalmi varred pudelisse, asetades nad harali. Varred toimivad kui taht, tõmmates lõhna üles ja vabastades seda aeglaselt õhku. 5. Veenduge, et toode on asetatud stabiilsele pinnale, vältimaks juhuslikku mahavalgumist. Mitte asetada lihvitud, värvitud või plastpinnale. Mahavalgumise korral pühkida pind puhtaks. Palun säilitage juhendid edaspidiseks.
Tootja kontaktid
Reckitt Benckiser

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.