555 66 369
E-P 8:00-21:00
E-post:

Õhuvärs.AIR WICK White Flowers 25ml


€5.95
€238.00/l
Päritoluriik:
Ungari
Netokogus (g/ml):
25
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Air Wicki roost aroomihajuti White Flowers kasutab imeliste aroomide delikaatseks hajutamiseks looduslikke rotangpalmi varsi. Looge oma kodus meeldiv atmosfäär selle looduslike aroomide ja elegantse disainiga. Aroom Valged Lilled – värskelt lõigatud valgete lillede, freesia ja prantsuse jasmiini kerge aroom.
Koostisosad
3 - butoksüpropaan-2-ool, 2-metüül-3-(isopropüülfenüül)propioonaldehüüd, 3-p-kumenüül-2-metüülpropioonaldehüüd, 2-(4-tert-butüülbensüül)propioonaldehüüd, tsitraal, dl-tsitronellool, 2,4-dimetüül-3-tsüklohekseen-1- karboksaldehüüd, p-tert-butüüldihüdrokaneelaldehüüd, geraniool, tsis-3-heksanüülsalitsülaat, delta-1-(2,6,6-trimetüül-3-tsüklohekseen-1-üül)-2-buteen-1-oon, 3-fenüübutanaal, fenüülatseetaldehüüd, eugenool.
Tootja kontaktid
Reckitt Benckiser

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.