Õhuvärsk.AIR WICK Fr. täide Citrus 250ml

Õhuvärsk.AIR WICK Fr. täide Citrus 250ml

€8.65
€34.60/l
Kirjeldus
Õhuvärskendaja
Lisainfo
Air Wick Freshmatic MAX õhuvärskendi täide Sparkling Citrus (Sillerdav Tsitrus)
Koostisosad
Sisaldab citral, limonene, linalool. Võib põhjustada allergilist reaktsiooni. Kahjulik veeorganismidele, võib põhjustada pikaajalist vesikeskkonda kahjustavat toimet. Tühi aerosoolipudel visake ära koos olmejäätmetega või pange sobivasse pakendikonteinerisse. Air wick on kaubamärk.
Kasutusjuhend
Ettevaatusabinõud: enne selle aerosooltäite sisestamist kontrollige, et teie automaatseadme lüliti on asendis off. Suunake seade näost eemale, enne kui selle sisse lülitate. Kui seade sisse lülitada, pihustab see automaatselt 15 sekundi pärast. Ohutuse huvides järgige hoolikalt kasutusjuhendit, mis on kaasas teie freshmatic max seadmega. Ärge laske pihustuda otse toidule, kangale ega pindadele. Pindadele sattumisel pühkige kohe niiske lapiga ära.
Tootja kontaktid
Reckitt Benckiser
Säilitamistingimused
5-25°. Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

Muu info

Päritoluriik:
Suurbritannia
Netokogus (g/ml):
250
Kaubamärk:
AIR WICK
Tarnija kontaktid:
Sales-Star AS
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.