555 66 369
E-P 8:00-21:00
E-post:

Õhuvärsk. AIR WICK PureCherry 250ml


€4.19
€2.99
€11.96/l
Kampaania kehtib kuni 2020-10-05 või kuni kaupa jätkub.
Päritoluriik:
Ungari
Netokogus (g/ml):
250
Tarnija kontaktid:
Sales-Star AS
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Uus Air Wick Pure aerosool-õhuvärskendi Kirsiõied eemaldab lõhnad ilma märga pihust eraldamata ning jätab ruumi värske ja meeldiva aroomi.
LISAINFO
Eriti tuleohtlik aerosool. Hoida lastele ja lemmikloomadele kättesaamatus kohas. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Kasutada ainult vastavalt juhendile. Mahuti on rõhu all: kuumutamisel võib lõhkeda. Hoida päikesevalguse eest. Mitte hoida temperatuuril üle 50 °C. Mitte purustada ega põletada isegi pärast kasutamist. Hoida eemal soojusallikast, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muudest süüteallikatest. Mitte suitsetada. Mitte pihustada leekidesse või muusse süüteallikasse. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Lõhnade suhtes tundlikud inimesed peavad olema selle toote kasutamisel ettevaatlikud. Õhuvärskendid ei asenda häid hügieeniharjumusi. Aerosooli mitte sisse hingata. Kasutada hästiventileeritavas kohas.
Koostisosad
1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahüdro-2,3,8,8-tetrametüül-2-naftalenüül)etanoon, butüülfenüülmetüülpropionaal, alfa-heksüülkaneelaldehüüd.
KASUTUSJUHEND
Hoidke pudelit püstises asendis, suunake endast eemale ja tõmmake tugevalt päästikut ning pihustage ruumi keskosa suunas.
Tootja kontaktid
Reckitt Benckiser
Säilitamistingimused
5-25°. Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.