555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Õhuvärsk. AIR WICK PureSpringDel. 250ml


€4.19
€16.76/l
Päritoluriik:
Ungari
Netokogus (g/ml):
250
Tarnija kontaktid:
Sales-Star AS
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Uus Air Wick Pure aerosool-õhuvärskendi Kevadrõõm eemaldab lõhnad ilma märga pihust eraldamata ning jätab ruumi värske ja meeldiva aroomi. Hoidke pudelit püstises asendis, suunake endast eemale ja tõmmake tugevalt päästikut ning pihustage ruumi keskosa suunas.
LISAINFO
Uus Air Wick Pure aerosool-õhuvärskendi Kevadrõõm eemaldab lõhnad ilma märga pihust eraldamata ning jätab ruumi värske ja meeldiva aroomi.
Koostisosad
Sisaldab: 1-(1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8-oktahüdro-2, 3, 8, 8-tetrametüül-2-naftalenüül)etanoon, butüülfenüülmetüülpropionaal, alfa-heksüülkaneelaldehüüd. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni. Koostisosade teave: www.Breuroinfo.Com
KASUTUSJUHEND
Hoidke pudelit püstises asendis, suunake endast eemale ja tõmmake tugevalt päästikut ning pihustage ruumi keskosa suunas.
Tootja kontaktid
Reckitt Benckiser
Säilitamistingimused
5-25°. Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.