555 66 369
E-P 8:00-21:00
E-post:

Õhuvärsk.AIR WICK täide Spring 250ml


€6.99
€27.96/l
Päritoluriik:
Suurbritannia
Netokogus (g/ml):
250
Tarnija kontaktid:
Sales-Star AS
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Air Wick Freshmatic PURE õhuvärskendi täide Spring Delight. Neutraliseerib ebameeldivad lõhnad. See ei sisalda vett, seega saate nautida aroomi õhus, mitte märgust põrandal
LISAINFO
ETTEVAATUST. Eriti tuleohtlik aerosool. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Hoida eemal soojusallikast, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muudest süüteallikatest. Mitte suitsetada. Mitte pihustada leekidesse või muusse süüteallikasse. Mahuti on rõhu all: kuumutamisel võib lõhkeda. Hoida päikesevalguse eest. Mitte hoida temperatuuril üle 50 °C. Mitte purustada ega põletada isegi pärast kasutamist. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kasutada ainult vastavalt juhendile. Lõhnade suhtes tundlikud inimesed peavad olema selle toote kasutamisel ettevaatlikud. Õhuvärskendid ei asenda häid hügieeniharjumusi. Kasutada hästiventileeritavas kohas. Taastöödelda kui on tühi.
Koostisosad
Sisaldab 1-(1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8-oktahüdro-2, 3, 8, 8-tetrametüül-2-naftalenüül)etanoon, p-t-butüül-alfa-metüülhüdrokaneelaldehüüd ja alfa-heksüülkaneelaldehüüd. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni
KASUTUSJUHEND
Kasutamine. Enne lõhnatäite sisestamist pange seade asendisse „off“. Alati suunake seade näost eemale. Lülitage sisse – seade pihustab 15 sekundi pärast.
Tootja kontaktid
Reckitt Benckiser
Säilitamistingimused
5-25°. Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.