555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Õhuvärsk.GLADE OneTouchCitrus täide 10ml


€2.49
€249.00/l
Päritoluriik:
Holland
Netokogus (g/ml):
10
Tarnija kontaktid:
Tridens AS
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Meeldiva sidruni lōhnaga õhuvärskendaja täitepakend. Värskendab ruumi kiiresti ja tōhusalt. Piisab ühest vajutusest. Kestab ca-100 vajutust.
LISAINFO
HOIATUS! Tuleohtlik. Mitte hoida päikese käes ega temperatuuril üle +50°C. Pakendit ei tohi põletada tühjalt. Mitte piserdada tulle ega hõõguvale pinnale. Hoida eemal süttimisallikast – mitte suitsetada. Sobib ainult Glade One Touch õhuvärskendajale.
KASUTUSJUHEND
Eemalda tühi täitepakend hoidikust. Aseta täide paigale ja vajuta kergelt. Kestab ca-100 vajutust. Ühekordsest vajutusest piisab.
Säilitamistingimused
5-25°. Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.