555 66 369
E-P 8:00-21:00
E-post:

Õhuvärsken.AIR WICK citrus 240ml


€1.89
€7.88/l
Päritoluriik:
Suurbritannia
Netokogus (g/ml):
240
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Tavalised aerosoolid sisaldavad butaani, mis võib muuta lõhna kunstlikuks ja domineerivaks. Air Wick aerosoolides on propellandiks ainult värske õhk, et saaksite kogeda puhtamat lõhna pehme udutaolise sprei kujul.
Koostisosad
TÄHELEPANU: Hoida lastele kättesaamatus kohas. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Kasutada ainult vastavalt juhendile. Mahuti on rõhu all: kuumenemisel võib lõhkeda. Hoida päikesevalguse eest. Mitte hoida temperatuuril üle 50 ºC. Mitte purustada ega põletada isegi pärast kasutamist. Hoida eemal soojusallikast/sädemetest/leekidest/kuumadest pindadest. Mitte suitsetada. Mitte pihustada leekidesse või muusse süüteallikasse. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Sisaldab bensisotiasolinooni. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni. Sisaldab 5 massi% süttivaid täiteaineid. Lõhnade suhtes tundlikud inimesed peavad olema selle toote kasutamisel ettevaatlikud. Õhuvärskendid ei asenda häid hügieeniharjumusi. Sisu/mahuti kõrvaldada sobivasse kogumiskohta või taastöötlusettevõttesse vastavalt kohalikele ja riiklikele määrustele.
Säilitamistingimused
5-25°. Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.