555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Õhuvärskend. AIR WICK Fresh Waters 345ml


€3.25
€9.42/l
Päritoluriik:
Poola
Netokogus (g/ml):
345
Tarnija kontaktid:
Sales-Star AS
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Tutvustame Air Wicki õhuvärskendit Aqua Mist, mis toob Teie koju looduse värskuse. Tänu gaasivabale pihustile eraldab Aqua Mist loomulikumal viisil Air Wicki Aqua essentse – imeliselt värskendavaid aroome, mis on inspireeritud veetaimedest.
KASUTUSJUHEND
Kasutamine: 1. Eemaldage roheline kaitsekork, et vabastadapihusti. 2. Suunake pihusti näost eemale ja vajutage vähemalt kolm korda päästikule, et toode hakkaks pihustama. 3. Igal kasutuskorral täiusliku pihusesaamiseks hoidke püstises asendis ja vajutage tugevalt päästikule. 4. Mida rohkem pihustate, seda kauem värskus püsib. 5. Hoida jahedas kohas ja eemal otsesestpäikesevalgusest. Hoiatus: toode sisaldab osi, mis võivad põhjustada lämbumisohtu. Kasutada hästiventileeritavas alas. Mitte pihustada toidule,lemmikloomadele või nende magamisasemetele. Pihustamisel võivad mõned kõvad pinnad muutuda niiskeks ja libedaks. Vältida libisemist või kukkumist
Tootja kontaktid
Reckitt Benckiser
Säilitamistingimused
5-25°. Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.