Õhuvärskendaja APC3 Aqua st.7ml


€6.99
€6.99/tk
Päritoluriik:
Hispaania
Netokogus (g/ml):
7
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Odourclear tehnoloogiaga auto Ambi Pur Car õhuvärskendaja puhastab õhku, jättes õrna ja värske aroomi kuni 70 päevaks. Erinevalt enamikust auto õhuvärskendajatest, mis maskeerivad ainult ebameeldivaid lõhnu, puhastab Ambi Pur Car täielikult õhu. Ambi Pur Car õhuvärskendaja on elegantse kujuga seade, mida saab paigaldada auto ventilatsioonisüsteemi.
Koostisosad
Cyclamen Aldehyde, 2.4-Dimethyl-3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Delta-Damascone, Amyl Cinnamal, Beta-1-(2.6.6-Trimethyl-1-Cyclohexen)-2-Buten-1-One, Hexyl Salicylate, Citrus Aurantium Dulcis Oil, Alpha-Isomethyl Ionone
Säilitamistingimused
5-25°. Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.

Eesti

  • English
  • Русский