555 66 369
E-P 8:00-21:00
E-post:

Õhuvärskendi täide BRAIT Tropical 250ml


€5.09
€20.36/l
Päritoluriik:
Poola
Netokogus (g/ml):
250
Kaubamärk:
Brait
Tarnija kontaktid:
Ursus OÜ
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Brait õhuvärskendaja on vahetatav aerosoolpurk. Sellel on kaasaegne valem "3 ühes", mis tagab kolmekordse efekti: - neutraliseerib ja imab tõhusalt ebameeldivad lõhnad. - täidab ruumi ainulaadse aroomiga. - annab värskuse ja puhtuse tunde. Sobib enamikule automaatsetest õhuvärskendajatest. Samuti saab silindrit kasutada ilma automaatse seadmeta, nagu tavaline aerosoolne õhuvärskendaja.
LISAINFO
Võib põhjustada allergilist reaktsiooni. Kahjulik veeorganismidele, võib põhjustada pikaajalist vesikeskkonda kahjustavat toimet. Tühi aerosoolipudel visake ära koos olmejäätmetega või pange sobivasse pakendikonteinerisse. ETTEVAATUST. Eriti tuleohtlik aerosool. HOIDA LASTELE JA LEMMIKLOOMADELE KÄTTESAAMATUS KOHAS. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Kasutada ainult vastavalt juhendile. Hoida eemal soojusallikast/sädemetest/leekidest/kuumadest pindadest. – Mitte suitsetada. Mahuti on rõhu all: kuumutamisel võib lõhkeda. Mitte purustada ega põletada isegi pärast kasutamist. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord.
KASUTUSJUHEND
Ettevaatusabinõud: enne selle aerosooltäite sisestamist kontrollige, et teie automaatseadme lüliti on asendis off. Suunake seade näost eemale, enne kui selle sisse lülitate. Kui seade sisse lülitada, pihustab see automaatselt 15 sekundi pärast. Ohutuse huvides järgige hoolikalt kasutusjuhendit, mis on kaasas teie seadmega. Ärge laske pihustuda otse toidule, kangale ega pindadele. Pindadele sattumisel pühkige kohe niiske lapiga ära.
Tootja kontaktid
Dramers S.A.
Säilitamistingimused
5-25°. Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.