555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:
-25%

Ökol.virsiku-banaanipüree OVKO 190g 4k


€0.99
€0.74
€3.89/kg
Kampaania kehtib kuni 2019-11-17 või kuni kaupa jätkub.
Päritoluriik:
Slovakkia
Netokogus (g/ml):
190
Kaubamärk:
Ovko
Tarnija kontaktid:
NOVOFRUCT SK
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Ökol.virsiku-banaanipüree OVKO 190g 4kNetto190 gBrandOvko
LISAINFO
Ei soovitata alla 4-kuustele imikutele.
Koostisosad
Ökoloogiline virsikupüree (33%), ökoloogiline banaanipüree (30%), joogivesi, ökoloogiline õunamahla konstentraat, ökoloogiline jämeriisijahu, ökoloogiline sidrunikontsentraat.SäilitustingimusedPärast avamist hoida suletud kaanega purki alla +10°C temperatuuril ja tarvitada ära 48 tunni jooksul. Ei soovita korduvalt soojendada. Kanne avamisel peate kuulma krõpsatust. Kui kaas on kuumis, ärge toodet tarvitage. Püreest eraldunud vedelik on normaalne nähtus. Säilitada toatemperatuuril. Kaitsta niiskuse, külma ja otseste päikesekiirte eest. Valmistamine ja lisainfoEi soovitata alla 4-kuustele imikutele.Avada purk ja segada sisu enne tarvitamist hoolikalt läbi.
Säilitamistingimused
Pärast avamist hoida suletud kaanega purki alla +10C temperatuuril ja tarvitada ära 48 tunni jooksul. Ei soovita korduvalt soojendada. Kanne avamisel peate kuulma krõpsatust. Kui kaas on kuumis, ärge toodet tarvitage. Püreest eraldunud vedelik on normaalne nähtus. Säilitada toatemperatuuril. Kaitsta niiskuse, külma ja otseste päikesekiirte eest.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.