555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Original silikoonlutt MAM 6 +m,2tk


€6.99
€3.50/tk
Päritoluriik:
Ungari
Tarnija kontaktid:
LTT AS
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Mam original silikoonlutid (peale 6.Kuud) sterilisatsioonikarbis
LISAINFO
Pakendis 2 tk MAM ortodontiline lutt on ideaalne imiku lõua ja hammaste arengule. MAM patendeeritud Silk Teat eriti pehmest silikoonist lutt on suus mugav. Tänu mittelibisevale pinnale seisab lutt väga hästi suus. Suured avad ja kühmud tagavad õhu ringvoolu.
Koostisosad
BPA vaba
KASUTUSJUHEND
Sterilisatsioonikarbi kasutamine: täida karp 25 ml veega( karbi sees oleva kontrolljooneni). Aseta lutid karpi, sulge kaas ning steriliseeri mikrolaineahjus 3 min. ( 750-1000W) tähelepanu! Karp muutub kuumaks! Jäta toode viieks minutiks mikrolaineahju jahtuma! Teie lapse tervise kaitseks. Hoiatused:luti kasutamisel võib laps võõrduda rinnast.Ärge kastke lutti magusainesse.Eemalda kõik sildid enne lapsele andmist. Pärast kasutamise lõpptähtaega mitte kasutada.Enne esmakordset kasutamist steriliseerige lutti. Ärge kasutage nõudepesuvahendit. Nupu ja lutikaitse vahel on õhuava, millesse võib puhastamise ajal vett koguneda. Vee väljasurumiseks vajutage imemisotsale. Vahetage lutti regulaarselt,soovitav kord kuus.Ärge mingil juhul kinnitage lutti tavalise paela vms. Abil, laps võib end sellega vigastada. Kasutage selle asemel alati mam lutipaela.
Tootja kontaktid
Bambino Mam AB
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 8°C kuni 18°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.