555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

P.geel LENOR Spring Awaken.Reg.40pk 2.2L


€11.99
€7.99
€3.63/l
Kampaania kehtib kuni 2019-03-18
Päritoluriik:
FR
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Võite kasutada pesuloputusvahendit koos vedela pesuvahendiga ja teie pesu on imepäraselt värske ja mõnusalt pehme. Hallinemist takistav loorkangast võrk. Kauakestev värskus tänu puutel aktiveeruvale parfüümitehnoloogiale. Lenori pesuvedelik puhastab rõivad sügavuti ja tulemus on suurepärane. Kevadlillede aroomi, loodusliku patšuli ja valge seedri lõhnavarjunditega.
LISAINFO
Põhjustab tugevat silmade ärritust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Silma sattumise korral: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja neid on kerge eemaldada. Jätkata loputamisega. Ärrituse püsimisel: pöörduda arsti poole. Nahale sattumise korral: Halva enesetunde korral võtta ühendust mürgistusteabekeskusega/arstiga. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett.
KASUTUSJUHEND
Valage Lenori pesuloputusvahendit enne pesemise alustamist pesumasina doseerimiskambrisse. Hoida temperatuuril alla 25 °C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib veidi erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.