555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Palderjaniekstrakti tabl.MEDICA 100tk


€2.49
€0.02/tk
Päritoluriik:
Bulgaaria
Tarnija kontaktid:
Recesus OÜ
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Toidulisand vaimse heaolu toetamiseks pingete ja stressi korral.Palderjan toetab vaimset heaolu pingete ja stressi korral.
LISAINFO
Võib põhjustada uimasust ja aeglustada reaktsioonikiirust. Ettevaatust autojuhtimisel ja masinate käsitlemisel! Mitte kasutada ülitundlikkuse korral koostisosade suhtes! Raseduse ja imetamise korral konsulteerida enne toidulisandi kasutamist arsti või apteekriga! Kinoliinkollane võib avaldada kahjulikku mõju laste aktiivsusele ja tähelepanuvõimele. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku elustiili. Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust!
Koostisosad
1 tablett sisaldab 30 mg palderjanijuurte paksekstrakti. Lisaained:mikrokristallne tselluloos, LAKTOOS, monohüdraat, magneesiumstearaat, kolloidne ränidioksiid, polüvinüülalkohol, toiduvärvid- e110 ja e124, titaandioksiid (e171), makrogool 3350, talk, kollane raudoksiid (e172).
KASUTUSJUHEND
Sisse võtta 1-2 tabletti 3-4 korda päevas. Ettevaatust, võib põhjustada uimasust ja alandada reaktsioonikiirust.
Tootja kontaktid
Medica AD, Industrialna zona, Sandanski 2800, Bulgaaria
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 15°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.