555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Pann TEFAL 28cm


€22.99
€22.99/tk
Päritoluriik:
Prantsusmaa
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Tefal pann Invissia sobib kasutamiseks gaasi, elektri –ja keraamilisele pliidiga. Tefal panni läbimõõt on 28 cm. Pann on kaetud kvaliteetse nakkumisvastase kattega. Pann on varustatud Tefal Thermo-Spot tehnoloogiaga – annab märku sellest, et pann on ideaalselt kuumenenud ja sellel võib alustada praadimist nii, et säiliks toitude maitse. Thermo-Spot ring saavutab ühtlase punase värvitooni, kui pann on saavutanud ideaalse praadimise temperatuuri.
LISAINFO
Pann läbimõõduga 28 cm. • Sobib kasutamiseks gaasi, elektri –ja keraamilisele pliidiga. • Varustatud Tefal Thermo-Spot tehnoloogiaga.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.