555 66 369
E-P 8:00-21:00
E-post:

Pesugeel 7th GENERATION Clear 1L, 20pk


€7.09
€7.09/l
Päritoluriik:
Taani
Netokogus (g/ml):
1000
Kaubamärk:
Seventh Generation
Tarnija kontaktid:
Unilever Eesti AS Sõpruse pst 145, corpus A, 3rd floor, 13417, Tallinn, Estonia
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Seventh Generation Free & Clear pesugeel on mõeldud tundlikule nahale. EL-i ökomärgisega Free & Clear pesugeel on 97% taimset päritolu (Powered by Plants), lõhnad on saadud 100% eeterlikest õlidest ning botaanilistest ekstraktidest. Lisatud ei ole värvaineid, sünteetilisi lõhnaineid ega kunstlikke valgendajaid. Toote pakend on toodetud 99% ulatuses pärast tarbimist ringlusesse võetud materjalidest ja 100% ümbertöödeldavatest pudelitest.
Koostisosad
5%-15% anioonseid pindaktiivsed aineid, mitteioonsed pindaktiivsed ained , <5%: ensüümid, seep, Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone.
KASUTUSJUHEND
Järgige tootjapoolseid pesemisjuhiseid ja kangatüüpi. Järgige doseerimisjuhendit ning lisage pesuvahend pesumasina vastavasse sahtlisse. Toode sobib pesemiseks madalatel temperatuuridel [30 ºC ja vähem]. Et vähendada energia ja vee tarbimist, kasutage pesemiseks madalaid temperatuure, soovitatud doseerimiskoguseid ja maksimaalseid pesukoguseid – nii vähendate kahjulikku mõju keskkonnale.
Tootja kontaktid
Unilever Polska SP Z O.O.
Säilitamistingimused
5-25°. Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.