555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Pesugeel MAYERI Black&Dark 1L


€3.89
€3.89/l
Päritoluriik:
Eesti
Netokogus (g/ml):
1000
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Tumedate kangaste värvierksuse taastamiseks. Valmis koheseks kasutamiseks, kuna sool on juba lisatud. Sobib puuvillase, linase, viskoosi, džuudi ja segakiust kangaste, mis sisaldavad looduslikku kiudu vähemalt 50%, värskendamiseks. 1 kotist piisab umbes 600g kanga värskendamiseks.
LISAINFO
Hoiatused! Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältida pikaajalist kokkupuudet nahaga. Silma sattumisel loputada rohke veega.
Koostisosad
Sisaldab: C.I Reactive Black 5.
KASUTUSJUHEND
Tumeda pesu pesemiseks. Kasutada pesumasinas või käsipesuks nagu tavalist pesupulbrit. Jälgida rõivaste pesemise ja hoolduse juhendeid.
Tootja kontaktid
Mayeri Industries

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.