Pesugeel MAYERI Color,2L

€0.00
€0.00/
Kirjeldus
Spetsiaalne pesuvahend musta ja värvilise pesu pesemiseks igat tüüpi pesumasinates. Sobib ka käsipesuks. Ei sisalda lõhna- ega värvaineid. Koostise poolest sobilik väikelaste ja allergikute riiete pesemiseks. Eemaldab efektiivselt mustuse nii leige kui kuuma veega pestes. Tugevate plekkide puhul valada vahendit otse plekile.
Lisainfo
Põhjustab tugevat silmade ärritust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Nahale sattumise korral pesta rohke vee ja seebiga. Silma sattumise korral loputafda mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. loputa veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu, pöörduda arsti poole.
Koostisosad
15-30% anioonsed pindaktiivsed ained, mitteioonsed pindaktiivsed ained, methylisothiazolinone, benzisothiazolinone, ensüümid.
Tootja kontaktid
Mayeri Industries AS, Tehase Tabivere alevik, Tartu vald Tartumaa 49127
Säilitamistingimused
Säilitada kuivas ja jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 16°C kuni 25°C.

Muu info

Netokogus (g/ml):
2000
Kaubamärk:
MAYERI
Tarnija kontaktid:
Kodu Paber AS
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.