Pesugeel MAYERI Color täide 1.5L 25pk


€4.49
€3.49
€2.33/l
Kampaania kehtib kuni 2021-01-25 või kuni kaupa jätkub.
Päritoluriik:
Eesti
Netokogus (g/ml):
1500
Tarnija kontaktid:
Kodu Paber AS
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Spetsiaalse koostisega pesuvahend musta ja värvilise pesu pesemiseks. Säilitab riiete värvi sära ja intentsiivsuse ka pärast mitmekordset pesu. Sobib nii käsi- kui masinapesuks. Fosfaadivaba, biolagunev.
LISAINFO
Hoiatused: põhjustab tugevat silmade ärritust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Nahale sattumise korral pesta rohke vee ja seebiga. Silma sattumise korral loputafda mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. loputa veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu, pöörduda arsti poole.
Tootja kontaktid
Tehase Tabivere alevik, Tartu vald Tartumaa 49127, Mayeri Industries AS
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 16°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.

Eesti

  • English
  • Русский