Pesugeel MAYERI Sensitive,2L


€6.99
€5.39
€2.70/l
Kampaania kehtib kuni 2021-02-01 või kuni kaupa jätkub.
Päritoluriik:
Eesti
Netokogus (g/ml):
2000
Tarnija kontaktid:
Kodu Paber AS
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Universaalne, õrnatoimeline pesuvahend riiete pesemiseks igat tüüpi pesumasinates. Sobib ka käsipesuks. Ei sisalda lõhna- ega värvaineid. Koostise poolest sobilik väikelaste ja allergikute riiete pesemiseks. Eemaldab efektiivselt mustuse nii leige kui kuuma veega pestes. Sisaldab veepehmendajat, mis kaitseb pesumasinat katlakivi tekke eest. Fosfaadivaba, biolagunev.
LISAINFO
Hoiatused: arritab silmi ja nahka. Hoida lastele kätte saamatus kohas. Silma sattumisel loputada kohe rohke veega ja pöörduda arsti poole. Kemikaali alla neelamisel pöörduda koah arsti poole ja näidata talle kemikaali pakendit või etiketti.
Koostisosad
15-30%& anioonsed- ja mitteioonsed pindaktiivsed ained, < 5% fosfonaat, polüakrülaat, säilitusaine Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, lisaks ensüümid.
KASUTUSJUHEND
Doseerida vastavalt juhisele.Jälgida rõivatootjate pesemis-ja hooldusjuhiseid.
Tootja kontaktid
Tehase Tabivere alevik, Tartu vald Tartumaa 49127, Mayeri Industries AS
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 16°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.

Eesti

  • English
  • Русский