555 66 369
E-P 8:00-21:00
E-post:

Pesugeel MINI RISK White 28 pesukorda


€7.59
€7.59/l
Päritoluriik:
Soome
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Eemaldab kõik plekid olenemata temperatuurist. Pesu pesemiseks käsitsi või igat tüüpi pesumasinas. Väljatöötatud koostöös. Soome Allergia ja Astma assotsiatsiooniga tundliku nahaga, allergiliste ja astmaga inimeste pesu pesemiseks. Sobib ideaalselt beebiriiete pesemiseks.
LISAINFO
Põhjustab tugevat silmade ärritust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Silma sattumise korral: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega ja pöörduda viivitamata arsti poole. Allaneelamise korral: pöörduda viivitamata arsti poole. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett.
Koostisosad
15-30% mitteioonseid pindaktiivseid aineid;
KASUTUSJUHEND
Kasutamine 4-5kg pesu kohta: Vee karedus: Pehme/Keskmiselt määrdunud: 35ml. Vee karedus: Pehme/Väga määrdunud: 50ml. Vee karedus: Keskselt kare/Keskmiselt määrdunud: 45ml. Vee karedus: Keskselt kare/Keskmiselt määrdunud: 49ml. Käsitsipesemisel 40ml/10 l vett. Kasutada kindaid.
Tootja kontaktid
Henkel
Säilitamistingimused
Säilitada toatemperatuuril.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.