Pesugeel PERSIL fresh by Silan 3L,60pesu


€16.99
€5.66/l
Päritoluriik:
Austria
Netokogus (g/ml):
3000
Kaubamärk:
Persil
Tarnija kontaktid:
VIA 3L AS
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Persil Gel on universaalne puhastuslahendus, mis tagab teie pesu täiusliku puhtuse ja sära. Tänu plekieemaldusvedelikule aktiveerub see juba 20 °C juures ja tagab suurepärase pesemistulemuse
LISAINFO
Tähelepanu! Enne kasutamist lugege etiketti. Hoida jahedas. Hoidke lastele kättesaamatus kohas. Vältige kokkupuudet silmade, naha ja riietega. Kui see juhtub, pöörduge kohe arsti poole ja hoidke toote pakend või silt käepärast.
Koostisosad
15–30% aniooniseid pindaktiivseid aineid, mitteioonilisi pindaktiivseid aineid; 5-15% Seepi; <5% Fosfonaati; Optilisi kirgastusaineid; Ensüüme/Lõhnaaineid.
KASUTUSJUHEND
Kasutamisel jälgida toote piktogrammi
Tootja kontaktid
Henkel
Säilitamistingimused
5-25°. Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.

Eesti

  • English
  • Русский