Pesugeel/plekieem.BIOMIO öko 1.5L 30pk

€7.99
€5.33/l
Kirjeldus
ÖKOLOOGILINE VEDEL PESUVAHEND BIO-SENSITIVE.LÕHNATU. Õhukestele ja õrnadele kangastele (villane, siid, kašmiir, pits). Puhastab õrnalt kiud, säilitades riiete kuju ja värvi. Muudab kanga pehmeks. Vähendab kortsumist pesemise ajal. Ideaalne lasteriiete ja tundliku nahaga inimeste riiete pesemiseks. Eemaldab õhusalt mustuse +20 °C juures. Vähese kuluga. EI SISALDA: fosfaate, agressiivseid pindaktiivseid aineid, naatriumlaureetsulfaati (SLES), etüleendiamiintetraatsetaati (EDTA), värvi- ja lõhnaaineid, optilisi valgendeid. Aitab säästa planeeti.
Lisainfo
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kaitsa kuumuse ja otsese päikesevalguse eest. Hoida eemal toiduainetest. Suurenenud tundlikkuse ja nahakahjustuste korral vältida pikaajalist kokkupuudet mis tahes pesuvahendiga. Hoiatus! Võib põhjustada allergilist nahareaktsiooni. Põhjustab tõsist silmade ärritust. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. Pärast kasutamist pesta hoolikalt käed. Nahaärrituse või lööbe korral: pöörduda arsti poole.
Kasutusjuhend
Jälgida riide sildil esitatud pesemisjuhiseid, doseerimist ja temperatuuri. Värvi muutumise vältimiseks mitte kallata otse kangale. Värvilise pesu esimest korda pesemisel proovida toodet materjali varjatud osal. Soovitame pesta pesu madalal temperatuuril, täita masin täielikult ja mitte kasutada soovitatust rohkem pesuvahendit. See vähendab energia- ja veetarbimist ning veereostust. Kallata sobilik kogus vahendit pesumasina pesuvahendisahtlisse või käsipesu korral see täielikult vees lahustada.
Tootja kontaktid
AO MEZOPLAST Venemaa
Säilitamistingimused
Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

Muu info

Päritoluriik:
Venemaa
Netokogus (g/ml):
1500
Kaubamärk:
BIOMIO
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.

Eesti

  • English
  • Русский