Pesugeel REPSUN color 2L 50pl


€3.95
€3.39
€1.70/l
Kampaania kehtib kuni 2021-05-31 või kuni kaupa jätkub.
Päritoluriik:
Eesti
Netokogus (g/ml):
2000
Tarnija kontaktid:
Maxima Eesti OÜ, Peterburi tee 47, Tallinn
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Universaalne, õrnatoimeline pesuvahend riiete pesemiseks igat tüüpi pesumasinates. Sobib ka käsipesuks. Ei sisalda lõhna- ega värvaineid. Koostise poolest sobilik väikelaste ja allergikute riiete pesemiseks. Eemaldab efektiivselt mustuse nii leige kui kuuma veega pestes. Sisaldab veepehmendajat, mis kaitseb pesumasinat katlakivi tekke eest.
LISAINFO
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Põhjustab naha ärritust.Nahale sattumise korral pesta rohke vee ja seebiga. Silma sattumise korral loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega, eemaldada kontaktläätsed kui neid kasutatakse ja veel kord loputada veega. Kui silmade ärritus ei möödu, pöörduda arsti poole.
Koostisosad
15–30% anioonne ja mitteionogeenne pesuaine. Lisaks ensüümid.
KASUTUSJUHEND
Pesuvahend musta ja värvilise pesu pesemiseks igat tüüpi pesumasinates. Sobib ka käsipesuks.Doseerida vastavalt määrdumisastmele ja pesukogusele. Vaata juhendit pakendil.
Tootja kontaktid
Toodetud Maxima LT UAB tellimusel

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.

Eesti

  • English
  • Русский