555 66 369
E-P 8:00-21:00
E-post:

Pesugeel REX Color 40pk 2L


€7.99
€4.00/l
Päritoluriik:
Poola
Netokogus (g/ml):
2000
Kaubamärk:
Rex
Tarnija kontaktid:
Eugesta Eesti AS
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Tänu oma jõulisele valemile teeb Rex mitmed mustapesuhunnikud säravalt puhtaks ja värskeks, et saaksid nautida aktiivset elu. Rex peseb palju ja maksab vähe! Kontsentreeritum toode.
LISAINFO
Tähelepanu! Enne kasutamist lugege etiketti. Hoida jahedas. Hoidke lastele kättesaamatus kohas. Vältige kokkupuudet silmade, naha ja riietega. Kui see juhtub, pöörduge kohe arsti poole ja hoidke toote pakend või silt käepärast.
Koostisosad
5-15% anioonseid pindaktiivseid aineid; <5% mitteioonilisi pindaktiivseid aineid, fosfonaati, seepi, ensüüme, optilisi kirgastusaineid
Säilitamistingimused
5-25°. Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.