555 66 369
E-P 8:00-21:00
E-post:

Pesukaps. PERSIL Duo-Caps Universal 28pk


€10.89
€0.39/tk
Päritoluriik:
Poola
Kaubamärk:
Persil
Tarnija kontaktid:
VIA 3L AS
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Persil Duo-Caps ühendab oma koostises vedela plekieemaldusvahendi ja erksust lisava sügavuti puhastava toime, tagades enneolematult särava ja puhta pesu. Võimas plekieemaldusvahend eemaldab isegi tõrksaima mustuse ja plekid.
LISAINFO
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni.
Koostisosad
15–30% aniooniseid pindaktiivseid aineid, mitteioonilisi pindaktiivseid aineid; 5-15% Seepi; <5% Fosfonaati; Optilisi kirgastusaineid; Ensüüme/Lõhnaaineid.
KASUTUSJUHEND
Kompaktne eeldoseeritud kapsel tuleb panna otse trumlisse enne pesu lisamist. Veega kokku puutumisel lahustub see kohe, vallandades 100% pesujõu otse pesu südames, jääke jätmata. Selle koostis on pesugeelidega võrreldes kaks korda kontsentreeritum.
Tootja kontaktid
Henkel
Säilitamistingimused
5-25°. Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.