555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:
-40%

Pesukaps. WOOLITE Black Darks Denim 28tk


€9.99
€5.99
€0.22/tk
Kampaania kehtib kuni 2019-11-17 või kuni kaupa jätkub.
Päritoluriik:
Poola
Tarnija kontaktid:
Sales-Star AS
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Pesukapsel
LISAINFO
Woolite geelkapslid tumedatele riietele. Puhastab ning säilitab teie tumedate riiete intensiivse värvi igal pesukorral, hoidas riideid kauem nagu uutena.
Koostisosad
15-30% anioonsed pindaktiivsed ained, mitteioonsed pindaktiivsed ained; 5-15% seep; <5% fosfonaadid, benzisothiazolinone, ensüümid, lõhnaained, butyl phenyl methyl propional, benzyl salicylate, citronellol, coumarin, linalool.
KASUTUSJUHEND
Asetage geelkapsel enne pesemist trumlisse. Ärge pange geelkapslit pesuvahendi sahtlisse - kasutage ainult kuivade kätega. 1 Kapsel 1 pesukorra kohta. Üle 5 kg keskmise mustusastmega pesu kohta keskmise/kareda vee korral kasutage kahte geelkapslit.
Tootja kontaktid
Reckitt Benckiser
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.